Reality
Valašské Meziříčí

Kde realita potkává pohádku

KRAKONOS realitakem

I v srdci Valašska, ve Valašském Meziříčí, KRAKONOŠ realiťákem® přináší kouzlo do prodeje vašeho domova. Naše znalost místního trhu a pohádkový přístup zajistí, že váš prodej bude úspěšný příběh.

MOJE SLUŽBY

aneb sojka hlásí

PRODEJ POZEMKU | Prostřední Bludovice

PRONÁJEM BYTU 2+1 | Hranice

PRODEJ POZEMKU | Nové Dvory

PRODEJ POZEMKU | ŠTÍTY

PRONÁJEM BYTU 4+1 | Lipník nad Bečvou

PRONÁJEM BYTU 2+1 | Hranice

PRODEJ CHATY SE ZAHRADOU | Lipník n. Bečvou

PRODEJ DOMU | Kyžlířov

PRODEJ BYTU 2+1 | Hranice Tř. 1. Máje

PRONÁJEM DOMU | Lipník nad Bečvou

PRODEJ POZEMKŮ | Malhotice

PRODEJ BYTU 3+1 | Hranice

JSEM KRAKONOŠ REALIŤÁKEM A POSTARÁM SE O VAŠI NEMOVITOST S KOMPLETNÍM SERVISEM

Jmenuji se Petr Stojka

K realitám mě dovedl můj přítel, který mi ukázal tuto realitní branži a já jsem se přesvědčil jak krásná, náročná a všestranná profese to je. Rozhodl se ji věnovat naplno. Začal jsem se učit novým věcem a nabíral zkušenosti.
Časem jsem se osamostatnil, založil rodinnou firmu KRAKONOŠ realiťákem s.r.o – reality Hranice a zaregistroval ochrannou známku ®.


Standard není můj cíl a nikdy nebyl.
Vždy jsem se snažil poskytnout svým klientům nadstandardní služby, profesionální jednání a hlavně lidský přístup, který v této oblasti (nejen této) bohužel mnohdy chybí.
Trautenberků je všude hodně a v realitním byznysu bohužel taky.


S Krakonošem v zádech se však Trautenberků bát nemusíte, Vaše nemovitost je již v bezpečí .


Prodej nemovitosti vyžaduje nastavení efektivní strategie prodeje. Proto vždy kladu velký důraz na získání všech informací o nemovitosti a okolí k vytvoření zajímavé prezentace se kterou pak marketingově cíleně pracujeme.
Reality jsou o obchodních dovednostech, komunikaci, zodpovědnosti, pracovitosti, kreativitě, marketingu a to vše ode mě dostanete.


Má realitní kancelář sídlí v Hranicích (na Moravě), ale nenechte se mýlit, působím na Moravě i v Čechách.


Zavolejte, Krakonoš a sojky na Vás již čekají.
Děkujeme za důvěru.

REFERENCE
Trautenberkům dáváme na prdel
Veronika Berezová

Velice děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup a také za vynikající prezentaci nemovitosti. Oceňuji, že s prodejem bytu jsem neměla žádné starosti, vše za mě vyřídili a zároveň jsem byla o veškerých krocích neustále informována.

Vítězslav Kučera

Pan Stojka je velice profesionální a zároveň velmi lidský. Všechny naše dotazy a požadavky dokázal vyřešit velice rychle a k našemu uspokojení. Koupě bytu byla díky tomu velice rychlá a bez zbytečného protahování. Pana Stojku můžeme jen doporučit. Děkujeme

Jiří Koryčan

Webové stránky pana Stojky jsou příjemně přehledné. Jeho vlastní vzhled je nezapomenutelný. A to myslím v nejlepším slova smyslu. Denně vidíte hodně lidí a za 10 vteřin po tom co je potkáte, nemáte tušení jak vypadali. Úsměv pana Stojky si pamatujete. Jeho video prezentace a 3D prohlídky mě velmi překvapily. Prvně jsem přemýšlel k čemu to všechno. V dnešní době (Covidové vlny) je to velmi užitečné. Mnoho vašich otázek je odpovězeno ve video prohlídce a prostorový přehled získate z 3D modelu nemovistosti. O fotodokumentaci ani nemluvě. Osobní jednání s panem Stojkou bylo příjemné, lidské a profesionalita byla samozřemostí. S ohledem na to jak dlouho jsme hledali a kolik realitních makléřů jsme poznali. Tak jsem pořád čekal, kde je problém... A on žádný nikde nebyl a není...

Radka Trefilová

S panem Petrem Stojkou jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, dodržení všeho na čem jsme se domluvili, dobrá příprava, rychle jednání a i se smlouvami. Prostě kompletní servis. Za mne veliká spokojenost a určitě doporučuji.

Lukáš Kroutil

Jednání s panem Stojkou bylo profesionální a zároveň i zcela lidské. K nákupu nemovitosti sice nakonec nedošlo, ale rád bych vyzdvihl jeho přístup k celé věci. Budu mluvit i za partnerku, když napíši, že jednání s panem Stojkou bylo jedno z těch nejlepších, které jsme při hledání nemovitosti zažili. Do let budoucích mu přeji mnoho pozitivního a jen bezproblémové prodeje.

Iveta Srbová

Chtěla bych poděkovat panu Stojkovi za profesionální a přátelský přístup, při prodeji mého bytu.Zároveň také velký dík jeho týmu, který odvedl skvělou práci. Vše proběhlo hladce a rychle. Díky moc.

Yaroslav Ovcharyk

Profesionální a hlavně lidský přístup, rychlost, vstřícnost, trpělivost, ochota pracovat s klientem. Opravdu ušetřil čas a nervy. Jsem velice spokojen. Doporučuji !!! Děkuji !!!

Jiří Koryčan

Webové stránky pana Stojky jsou příjemně přehledné. Jeho vlastní vzhled je nezapomenutelný. A to myslím v nejlepším slova smyslu.
Denně vidíte hodně lidí a za 10 vteřin po tom co je potkáte, nemáte tušení jak vypadali.

Úsměv pana Stojky si pamatujete. Jeho video prezentace a 3D prohlídky mě velmi překvapily. Prvně jsem přemýšlel k čemu to všechno. V dnešní době (Covidové vlny) je to velmi užitečné. Mnoho vašich otázek je odpovězeno ve video prohlídce a prostorový přehled získate z 3D modelu nemovistosti.

O fotodokumentaci ani nemluvě. Osobní jednání s panem Stojkou bylo příjemné, lidské a profesionalita byla samozřemostí.

S ohledem na to jak dlouho jsme hledali a kolik realitních makléřů jsme poznali. Tak jsem pořád čekal, kde je problém... A on žádný nikde nebyl a není...

Antonie Vespalcová

Pan Stojka je výborný makléř. Profesionální přístup, vše vysvětlí a má lidský přístup.

Eva Váňová

Perfektní profesionální přístup celého týmu. Pan Petr Stojka "Krakonoš" je vedle své profesní zdatnosti i úžasný prostředník ke splnění vašich přání. Děkuji moc za celou svou rodinu za rychlé a opravdu pohádkové vyústění docela komplikovaného prodeje nemovitosti. "Krakonoš realiťákem" je opravdu super tým a určitě všem doporučuji řešit s tímto týmem realizaci svých změn v oblasti nemovitostí.

Radek Vaculík

Výborná zkušenost s p. Petrem Krakonošem Stojkou. Profesionální a rychlá práce. Přátelské jednání. Doporučuji. R. Vaculík

Anna Terplyvcová

Pana Stojku můžeme vřele doporučit. Flexibilní, vstřícné jednání zakončené skvělou prezentací nemovitosti a prodejem.

Dominik Murín

Skvělý a ochotný realiťák 😉 Snaží se vždy vyřešit vše rychle a efektivně. Víte, že na takového člověka se můžete spolehnout. Doporučuji!

Kateřina Iblová

Velmi suprová spolupráce. Skvělé jednání, výborná komunikace. Prezentace bytu na 1*. Všem vřele doporučuji!

Eva Machačová

Pana Stojku můžu vřele doporučit.Rychle, vstřícné jednání,skvělá prezentace pronájmu v podstatě bez starostí.Dekuji.

Radek Dohnal

Jednání s panem Stojkou probíhala vždy na profesionální úrovni. Oceňuji zejména otevřenost a schopnost sdělovat zakaznikovi celou pravdu a skutečný stav řešených věci, bez schovávání se za polopravdy. V každé fázi jednání jsem přesně věděl co mě čeká a co je potřeba ještě udělat pro úspěšné dotažení řešených věcí do úspěšného konce. Rozhodně dobrá adresa, mohu jen doporučit.

Petruška Štěrbová

Pana Petra Stojku mohu jako makléře jednoznačně doporučit. Velmi mě potěšil jeho profesionální, avšak lidský přístup. Ochotně odpovídal na všechny naše dotazy, ať už osobně, nebo telefonicky a snažil se pro nás zjistit maximum informací. Přizpůsobil se našim časovým možnostem a doporučil nám také odborníky z oblasti financování, se kterými jsme v kontaktu a kteří na nás rovněž působí velmi ochotným a profesionálním dojmem.

Ivana Poppová

Dobrý den, s panem Petrem Stojkou jsme byli velice spokojeni. Velmi rychlá komunikace, kvalitní práce a vše úplně super. Prodej bytu proběhl rychle a velmi profesionálně. Velké díky za perfektní služby a pomoc.
Vřele doporučuji 👍🙂

Miloš Velkovorský

Dobrý den, pane Stojko, děkuji Vám za profesionální a férový přístup při prodeji našeho bytu v Přerově. Oceňuji Vaši spolehlivost a rychlost při vyřizování všech potřebných formalit. Vřele Vás doporučím dalším zájemcům.

Petra Číhalová

Komunikace s p. Petrem Stojkou byla výborná, oceňuji profesionální jednání, rychlost, dochvilnost. Doporučuji všem, kteří ocení lidský a pohodový přístup.
Petra Číhalová

Marcela Doleželová

Nájemník

Pan Stojka je profesionální a spolupráce s ním byla opravdu skvělá.Rychlé jednání,dobrá komunikace a vřelí přístup.Nemužu jinak než ho všem doporučit😉

Pavla Poklopová

Majitelka bytu

Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat panu Petru Krakonoš Stojkovi za vstřícný profesionální a lidský přístup při prohlídce krásného bytu a zařizování všech náležitostí. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho pracovních a osobních úspěchů. S pozdravem Pavla a Milan 🙂👍

Jarmila Pajdlová

Jsem velmi spokojená s jakou rychlostí a profesionálním postojem se prezentoval byt, který jsem prodávala. Mohu opravdu doporučit.
Děkuji celému kolektivu. J.Pajdlová

Marek Janíček

Profesionalita
Roman Keprda

Dobrý den, pana Stojku mohu rozhodně doporučit. Komunikace, rychlost, profesionalita... díky těmto vlastnostem proběhlo vše velmi rychle. Děkuji.

Anna Křížková

Chtěla bych tímto panu Stojkovi poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu. Vše proběhlo v pořádku, jeho služby byly komplexních a profesionální. Vřele doporučuji

Petra Bartošová

Nájemník

Pokud máte stejně bláznivý nápad jako my s manželem - přestěhovat se do 72 hodin, mohu pana Stojku i s jeho týmem vřele doporučit. Nejen, že kvalitně nemovitost prezentuje, což potěší leckterého prodávajícího, ale kupující se nemusí starat o nic víc než poslat peníze na daný účet a podepsat několik papírů. Během dvou dnů nám byly nachystány kupní smlouvy, schůzka s majitelem a již dnes vlastníme nemovitost. Rychlost, spolehlivost, dodržení slova a lidský přístup, to vše popisuje firmu Vaše reality s panem Stojkou. Děkujeme.

Eduard Kozák

Majitel bytového domu

Byl jsem spokojen se službami a přístupem.

Jonáš Kocourek

⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎

Adam Jestřebský

Majitel bytu

Velice profesionální přístup a zakončený velmi rychlým prodejem bytu..doporučuji!!!

Jan Březík

Pan Stojka je velký profesionál a od začátku s ním byla perfektní spolupráce. Vše nám dopředu vysvětlil, natočil skvělé propagační video a po celou dobu prodeje byl k dispozici pro naše dotazy.. Realitní kancelář a pana Stojku mohu jen doporučit, moc děkujeme Březíkovi.

Barbora Kratochvílová

Pana Petra Stojku určitě můžeme doporučit. Příjemné jednání, ochota a rychlá domluva. Děkujeme za spolupráci.

Roman Keprda

Velice profesionální přístup a zakončený velmi rychlým prodejem bytu..doporučuji!!!

CHCI ZNÁT CENU NEMOVITOSTI

Když vyplním formulář, Krakonoš se mi ozve.

Posláním sojky souhlasím se zpracováním osobních údajů.