Realitní kancelář Hranice

AKTUÁLNÍ NABÍDKA aneb sojka hlásí

PRONÁJEM 3+1 | Lipník n. B.

PRONÁJEM 3+1 | Lipník n. B.

PRONÁJEM BYTU 2+1 | Hranice

PRONÁJEM BYTU 2+1 | Hranice

MOJE SLUŽBY HRANICE

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

ODHAD CENY
NEMOVITOSTI

ŘEŠENÍ NA MÍRU

PROFESIONALNÍ
PREZENTACE

KOMPLETNÍ
SERVIS

KDO JSEM

JSEM TEN, KDO SE VÁM
POSTARÁ O VAŠI
NEMOVITOST
S MAXIMÁLNÍM
SERVISEM

JMENUJI SE PETR STOJKA

Podnikám od roku 2011, abych měl svou svobodu a nezávislost. Díky obchodním dovednostem, které čerpám z 9-leté zkušenosti v podnikání, Vám zajistím úspěšný prodej či pronájem nemovitosti.

Komunikační dovednosti jako je například umění naslouchat čerpám ze své zkušenosti mentálního kouče, které se věnuji od roku 2015. www.mistrkouc.cz
Jsem tvrdý sám na sebe, disciplínu jsem získal v bojových sportech a AČR, kde jsem strávil 10 let.
Mých 700 klientů mě dobře zná z mojí 2,5 let trvající pracovní zkušenosti v nadnárodní společnosti PMI, kde jsem působil na pozici IQP Team Leadera.

Teď jsem tady abych Vám UŠETŘIL ČAS I NERVY.
Reality jsou o komunikaci, tvrdé práci, zodpovědnosti, preciznosti, kreativitě, marketingu a to vše ode mě dostanete.

Vše co dělám dělám na 100% a tak to bude i s Vaší nemovitostí.
Osobní seznámení, prohlídka, průzkum trhu, příprava nemovitosti, nafocení, video-prohlídka s pomocí nejmodernější technologie a dronu, efektivní prezentace, placená propagace nemovitosti, prohlídky s Vážnými zájemci, pomoc s financováním, veškerý právní servis a v neposlední řadě předání klíčů spokojeným novým majitelům nemovitosti.

Chcete si ušetřit čas i nervy?
Pojďme si tedy u kávy popovídat o Vaší nemovitosti a mojí práci pro Vás.

Těším se na Vás.
Ahoj, nashledanou.

Petr „Krakonoš“ Stojka
FACEBOOK: Krakonoš realiťákem

REFERENCE

Trautenberkovi dáváme na prdel

Miloš Velkovorský

Dobrý den, pane Stojko, děkuji Vám za profesionální a férový přístup při prodeji našeho bytu v Přerově. Oceňuji Vaši spolehlivost a rychlost při vyřizování všech potřebných formalit. Vřele Vás doporučím dalším zájemcům.

Petra Číhalová

Komunikace s p. Petrem Stojkou byla výborná, oceňuji profesionální jednání, rychlost, dochvilnost. Doporučuji všem, kteří ocení lidský a pohodový přístup.
Petra Číhalová

Petruška Štěrbová

Pana Petra Stojku mohu jako makléře jednoznačně doporučit. Velmi mě potěšil jeho profesionální, avšak lidský přístup. Ochotně odpovídal na všechny naše dotazy, ať už osobně, nebo telefonicky a snažil se pro nás zjistit maximum informací. Přizpůsobil se našim časovým možnostem a doporučil nám také odborníky z oblasti financování, se kterými jsme v kontaktu a kteří na nás rovněž působí velmi ochotným a profesionálním dojmem.

Ivana Poppová

Dobrý den, s panem Petrem Stojkou jsme byli velice spokojeni. Velmi rychlá komunikace, kvalitní práce a vše úplně super. Prodej bytu proběhl rychle a velmi profesionálně. Velké díky za perfektní služby a pomoc.
Vřele doporučuji 👍🙂

Jarmila Pajdlová

Jsem velmi spokojená s jakou rychlostí a profesionálním postojem se prezentoval byt, který jsem prodávala. Mohu opravdu doporučit.
Děkuji celému kolektivu. J.Pajdlová

Marek Janíček

Profesionalita
Roman Keprda

Dobrý den, pana Stojku mohu rozhodně doporučit. Komunikace, rychlost, profesionalita... díky těmto vlastnostem proběhlo vše velmi rychle. Děkuji.

Anna Křížková

Chtěla bych tímto panu Stojkovi poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu. Vše proběhlo v pořádku, jeho služby byly komplexních a profesionální. Vřele doporučuji

Jonáš Kocourek

⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎

Adam Jestřebský

Majitel bytu

Velice profesionální přístup a zakončený velmi rychlým prodejem bytu..doporučuji!!!

Marcela Doleželová

Nájemník

Pan Stojka je profesionální a spolupráce s ním byla opravdu skvělá.Rychlé jednání,dobrá komunikace a vřelí přístup.Nemužu jinak než ho všem doporučit😉

Pavla Poklopová

Majitelka bytu

Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat panu Petru Krakonoš Stojkovi za vstřícný profesionální a lidský přístup při prohlídce krásného bytu a zařizování všech náležitostí. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho pracovních a osobních úspěchů. S pozdravem Pavla a Milan 🙂👍

Petra Bartošová

Nájemník

Pokud máte stejně bláznivý nápad jako my s manželem - přestěhovat se do 72 hodin, mohu pana Stojku i s jeho týmem vřele doporučit. Nejen, že kvalitně nemovitost prezentuje, což potěší leckterého prodávajícího, ale kupující se nemusí starat o nic víc než poslat peníze na daný účet a podepsat několik papírů. Během dvou dnů nám byly nachystány kupní smlouvy, schůzka s majitelem a již dnes vlastníme nemovitost. Rychlost, spolehlivost, dodržení slova a lidský přístup, to vše popisuje firmu Vaše reality s panem Stojkou. Děkujeme.

Eduard Kozák

Majitel bytového domu

Byl jsem spokojen se službami a přístupem.

Jan Březík

Pan Stojka je velký profesionál a od začátku s ním byla perfektní spolupráce. Vše nám dopředu vysvětlil, natočil skvělé propagační video a po celou dobu prodeje byl k dispozici pro naše dotazy.. Realitní kancelář a pana Stojku mohu jen doporučit, moc děkujeme Březíkovi.

Barbora Kratochvílová

Pana Petra Stojku určitě můžeme doporučit. Příjemné jednání, ochota a rychlá domluva. Děkujeme za spolupráci.

CHCI ZNÁT CENU NEMOVITOSTI

Když vyplním formulář, Krakonoš se mi ozve.

Posláním sojky souhlasím se zpracováním osobních údajů.