PRODÁNO | BYT 2+1 Hranice, Nová ulice

KLÍČOVÉ INFORMACE K NEMOVITOSTI

Zařízený
Částečně (kuchyňská linka, skříně)
Výtah
ANO
Balkón
ano (4m²)
Sklep
ano (2m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak - 1,5 km, Dálnice D1 - 4 km, Silnice, MHD - 0,5 km,
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230 V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Náklady
3.917.- Kč/2 os. + elektřina a plyn
Velikost
56 m2
Cena
1.599.000.- Kč

Představení bytu

Dovolte mi, abych vám představil prostorný byt 2+1 (56 m2) se zaskleným balkónem a zděným sklepem, který je ideální pro tříčlennou rodinu. 

ROZMĚRY v m2:
Chodba 7, Kuchyň 11,6, Obývací pokoj 16, Pokoj 15, Komora-šatna 3, Koupelna 2,6, Záchod 1, Balkon 3,5 a Sklep 1,5 m.

Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 3. patře (4. nadzemním podlaží) panelového domu na Nové ulici. Byt má prostornou chodbu, ze které se dostanete do všech místností v bytě. Průchozí oddělené pokoje, obývací pokoj a ložnice se vstupem na balkon, samostatnou kuchyni s jídelním koutem, samostatnou koupelnu i toaletu s umakartovým jádrem. Na konci chodby je praktická šatna/komora. 

 

Do všech místností se vchází samostatně z chodby, která prochází celým bytem. Naprosto skvělá a důležitá je orientace bytu. Obývací pokoj a kuchyně jsou orientovány na západ, jsou příjemně světlé a z oken se díváte na dětské hřiště a do korun vzrostlých listnatých stromů. Ložnice, je orientována opačně, tedy na východ. Je hodně příjemné, že ani z jedné strany bytu nekoukáte do oken protějšího domu, jak na sídlištích často bývá. Věci, které se nevejdou do bytu bezpečně uschováte ve zděné sklepní kóji.

Všudypřítomné vzrostlé stromy a všudypřítomná zeleň, zajišťující vlhkost, svěží vzduch, klid a krásnou přírodní atmosféru. Na západní straně je hřiště pro nejmenší děti, multifunkční a protahovací hřiště. Obchody, zdravotnická zařízení i úřady jsou v pěší vzdálenosti od domu. Parkování není bezproblémové, ale to dnes není nikde. I přesto tady vždy zaparkujete.

 

Za mě je největší devízou bytů na panelových sídlištích poměr ceny a kvality bydlení. Domy jsou zateplené a balkóny uzavřené což se projevuje v nižších nákladech na bydlení. Postavit dnes dům v Hranicích je skoro nemožné a nesmírně nákladné. Navíc, pokud máte zkušenost s bydlením v paneláku, novostavbě i v cihlovém domě, víte, že kvalitativní rozdíly nejsou nijak zásadní. Záleží vždy hlavně na lokalitě, okolí a sousedech. 

Byt se nachází na klidném místě na sídlišti.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

FOTOGALERIE

ADRESA NEMOVITOSTI

CHCI ZNÁT CENU NEMOVITOSTI

Když vyplním formulář, Krakonoš se mi ozve.

Posláním sojky souhlasím se zpracováním osobních údajů.