PRODÁNO | BYT 2+1 Hranice, Nová ulice

KLÍČOVÉ INFORMACE K NEMOVITOSTI

Zařízený
Částečně (kuchyňská linka, skříně)
Výtah
ANO
Balkón
ano (4m²)
Sklep
ano (2m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak - 1,5 km, Dálnice D1 - 4 km, Silnice, MHD - 0,5 km,
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230 V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Náklady
3.917.- Kč/2 os. + elektřina a plyn
Velikost
56 m2
Cena
1.599.000.- Kč

Představení bytu

Dovolte mi, abych vám představil prostorný byt 2+1 (56 m2) se zaskleným balkónem a zděným sklepem, který je ideální pro tříčlennou rodinu. 

ROZMĚRY v m2:
Chodba 7, Kuchyň 11,6, Obývací pokoj 16, Pokoj 15, Komora-šatna 3, Koupelna 2,6, Záchod 1, Balkon 3,5 a Sklep 1,5 m.

Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 3. patře (4. nadzemním podlaží) panelového domu na Nové ulici. Byt má prostornou chodbu, ze které se dostanete do všech místností v bytě. Průchozí oddělené pokoje, obývací pokoj a ložnice se vstupem na balkon, samostatnou kuchyni s jídelním koutem, samostatnou koupelnu i toaletu s umakartovým jádrem. Na konci chodby je praktická šatna/komora. 

 

Do všech místností se vchází samostatně z chodby, která prochází celým bytem. Naprosto skvělá a důležitá je orientace bytu. Obývací pokoj a kuchyně jsou orientovány na západ, jsou příjemně světlé a z oken se díváte na dětské hřiště a do korun vzrostlých listnatých stromů. Ložnice, je orientována opačně, tedy na východ. Je hodně příjemné, že ani z jedné strany bytu nekoukáte do oken protějšího domu, jak na sídlištích často bývá. Věci, které se nevejdou do bytu bezpečně uschováte ve zděné sklepní kóji.

Všudypřítomné vzrostlé stromy a všudypřítomná zeleň, zajišťující vlhkost, svěží vzduch, klid a krásnou přírodní atmosféru. Na západní straně je hřiště pro nejmenší děti, multifunkční a protahovací hřiště. Obchody, zdravotnická zařízení i úřady jsou v pěší vzdálenosti od domu. Parkování není bezproblémové, ale to dnes není nikde. I přesto tady vždy zaparkujete.

 

Za mě je největší devízou bytů na panelových sídlištích poměr ceny a kvality bydlení. Domy jsou zateplené a balkóny uzavřené což se projevuje v nižších nákladech na bydlení. Postavit dnes dům v Hranicích je skoro nemožné a nesmírně nákladné. Navíc, pokud máte zkušenost s bydlením v paneláku, novostavbě i v cihlovém domě, víte, že kvalitativní rozdíly nejsou nijak zásadní. Záleží vždy hlavně na lokalitě, okolí a sousedech. 

Byt se nachází na klidném místě na sídlišti.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

FOTOGALERIE

ADRESA NEMOVITOSTI